shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS40B VIDOS
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 3 ... 6 cm ; Autonómna činnos ; Zabudovaná klávesnic ; Komunikácia: Wiegand 26 ; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 1, 2000 indexovaných užívateľov, Výstup alarmu ; Kryt: Umelá hmota (ABS) ;
28,02 €
S DPH
Vnútorná, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID.
Autonómny chod zariadenia užívateľovi umožňuje:.
Otvorenie s pomocou karty alebo PIN%s
Zapamätanie uložených kariet alebo PIN%s
Signalizácia ponechaných otvorených dverí%s
Zvuková a optická signalizácia%s
Možnosti správcu sú nasledujúce:.
Programovanie s pomocou klávesnice%s
Pridanie novej karty s pomocou klávesnice%s
Pridanie novej karty a zadanie PIN%s
Zmena PIN užívateľa%s
Zrušenie PIN užívateľa%s
Nastavenie času uvoľnenia blokovania%s
Obnovenie východiskového nastavenia%s
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 3 ... 6 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26 |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | 25 mA (režim Standby) 60 mA (práca) |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1 A / 12 V |
| Vybrané vlastnosti: | Počet výstupov relé : 1, 2000 indexovaných užívateľov, Identifikácia: Karta a/alebo PIN Modré podsvietenie kláves Spolupráca so senzorom otvárania a tlačidlom výstupu Obsluha elektromagnetických zámok a elektromagnetických pohonov Podpora reverzných závor Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) Výstup alarmu NO/NC výstup |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP40 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 82 x 92 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 2 roky |
ZS40B
Skladom


