shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU PK-01 SATEL
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek;Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: ; Vybrané vlastnosti: Autonómna činnosť ;
81,29 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | <= 5 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Autonómna činnosť Zvuková signalizácia Podsvietenie tlačidiel klávesnice LED pre indikáciu stavu systému a displej užívateľského rozhrania relé pre elektromagnetický zámok/elektrický otvárač |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 105 mA Pohotovostný režim / 125 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 93 % |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 47 x 158 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |


