shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-203
Vnútorná, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID;Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 1 ... 3 cm ; Zabudovaná klávesnic ; Komunikácia: Wiegand 26, Wiegand 34 ; Tlačidlo zvonku dver ; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 1, 2000 indexovaných užívateľov, ; Kryt: Samozhasnuteľný plast ABS ;
19,48 €
S DPH
Vnútorná, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID
Autonómny chod zariadenia užívateľovi umožňuje:
Otvorenie s pomocou karty alebo PI%s
Zapamätanie uložených kariet alebo PI%s
Signalizácia ponechaných otvorených dver%s
Zvuková a optická signalizáci%s
Možnosti správcu sú nasledujúce:
Programovanie s pomocou klávesnic%s
Pridanie novej karty s pomocou klávesnic%s
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 1 ... 3 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26, Wiegand 34 |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | <= 30 mA (režim Standby) <= 60 mA (práca) |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 3 A / 12 V |
| Vybrané vlastnosti: | Počet výstupov relé : 1, 2000 indexovaných užívateľov, Rozhranie Wiegand 26 / 34 bit Identifikácia: Karta a/alebo PIN Spolupráca so senzorom otvárania a tlačidlom výstupu Obsluha elektromagnetických zámok a elektromagnetických pohonov Podpora reverzných závor NO/NC výstup |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP40 |
| Kryt: | Samozhasnuteľný plast ABS |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 75 x 115 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |


