shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KĽUČKA S ŠIFROVACÍM ZÁMKOM OR-ZS-850/B Bluetooth ORNO
Zabudovaná klávesnic ; Tlačidlo zvonku dver ; Podpora mobilných telefónov: Zabudovaný modul Bluetooth na konfiguráciu zariadenia prostredníctvom mobilnej aplikácie ; Vybrané vlastnosti: - Modu Bluetooth Ovládanie dotykovými tlačidlami ; Kryt: Telo rukoväte - Nerezová oceľ Zámkové kovanie - Zliatina zinku ;
129,45 €
S DPH
Možnosti správcu sú nasledujúce:
Zmena PIN užívateľ%s
Zrušenie PIN užívateľ%s
Vzdialené generovanie prístupových kódov%s
Obnovenie východiskového nastaveni%s
Možnosť otvárania z úrovne aplikácie pre smartfón%s
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 2 ks. CR2 (súčasťou balenia) |
| Maximálny odber prúdu: | < 60 mA (práca) < 13 µA (režim Standby) |
| Komunikačný štandard: | Bluetooth |
| Podpora mobilných telefónov: | Zabudovaný modul Bluetooth na konfiguráciu zariadenia prostredníctvom mobilnej aplikácie : Janus Lockaplikácia zadarmo pre Android Janus Lockaplikácia zadarmo pre iOS |
| Počet používateľov: | neobmedzené |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť otvárania z úrovne aplikácie pre smartfóny - Modu Bluetooth Ovládanie dotykovými tlačidlami LED indikátor signalizujúci stav činnosti |
| Rozsah hrúbky dverí: | min. 38 mm max. 60 mm |
| Kryt: | Telo rukoväte - Nerezová oceľ Zámkové kovanie - Zliatina zinku |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP44 |
| Hmotnosť: | 0.880 kg |
| Rozmery: | 160 x 66 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |


