shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT64E-IO ROGER
Štandard Unique 125 kHz;Čítacia vzdialenosť kariet: max. 7 cm ;
121,78 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek.
Štandard Unique 125 kHz.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 7 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485RACS (Roger) |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) LED indikácia Zvukový signál 3 programovateľné vstupné linky NO/NC Dva výstupy tranzistora Výstup relé |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | 50 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP67 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 115 x 80 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |


