shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT88M-IO ROGER
Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz, MIFARE Ultralight, MIFARE Classic, MIFARE DESFire, MIFARE Plus, NFC ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 7 cm ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný modul Bluetooth umožňujúci identifikáciu používateľa s pomocou mobilnej aplikácie ;
435,40 €
S DPH
Vnútorná čítačka kariet a príveskov určená na prácu v systéme kontroly prístupu a automatiky budov RACS 5.
Štandard MIFARE 13.56 MHz.
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz, MIFARE Ultralight, MIFARE Classic, MIFARE DESFire, MIFARE Plus, NFC |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 7 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485 |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) Zabudovaný modul Bluetooth umožňujúci identifikáciu používateľa s pomocou mobilnej aplikácie Podpora bežného i dlhšieho priloženia karty Vstupy alarmu : 3 ks. - NO, NC, EOL, 2EOL, 3EOL Výstupy alarmu : 1 ks. Výstup relé NO/NC 30 V DC/ 1.5 A + 2 ks. OC Podsvietenie tlačidiel klávesnice LED indikácia Zvukový signál Čítanie čísel kariet: CSN, SSN, MSN Konfigurácia cez RS-485 (RogerVDM) Aktualizácia softwaru cez port RS-485 (Roger VDM) |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | ~ 110 mA |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP41 |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 156 x 85 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |


