shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU ASR2201A DAHUA
Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 0 ... 5 cm ; Komunikácia: RS-485, Wiegand ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný watch dog ; Kryt: Plast + Tvrdené sklo, Vodotesné ;
109,91 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 0 ... 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | Dotykové ovládacie tlačidlá |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485, Wiegand |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 500 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudovaný watch dog LED ukazovatele zobrazujúce pracovný stav zariadenia Buzzer Režimy identifikácie (karta alebo PIN, karta a PIN, iba karta, iba PIN) Ochrany : Proti prepätiu, Preťažené |
| Index of Protection: | IP66- po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Kryt: | Plast + Tvrdené sklo, Vodotesné |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 135 x 40 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


