shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT68ME-IO-O ROGER
Štandard Unique EM 125 kHz, 13.56 MHz Mifare Classic;Čítacia vzdialenosť kariet: max. 10 cm Unique EM 125kHz max. 7 cm Mifare ; Vybrané vlastnosti: Kovový ochranný kryt ;
374,51 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek.
Súčasťou balenia ochranný kovový kryt.
Štandard Unique EM 125 kHz, 13.56 MHz Mifare Classic.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz, MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 10 cm Unique EM 125kHz max. 7 cm Mifare |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485RACS 5 (Roger) |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) LED indikácia Zvukový signál 3 programovateľné vstupné linky NO/NC Dva výstupy tranzistora Výstup relé Kovový ochranný kryt |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | 100 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP54 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Rozmery: | 220 x 157 x 104 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |


