shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU INT-SCR-BL SATEL
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek;Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: ;
76,73 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | <= 5 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | INTEGRA CA-64 |
| Vybrané vlastnosti: | Zvuková signalizácia Podsvietenie tlačidiel klávesnice LED pre indikáciu stavu systému a displej užívateľského rozhrania relé pre elektromagnetický zámok/elektrický otvárač |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Priemerný príkon: | 105 mA |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 93 % |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 47 x 158 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |

