shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU DS-K1801EK Hikvision
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Zabudovaná klávesnic ; Komunikácia: Wiegand 34/26 ; Kryt: Plast ;
50,25 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 34/26 |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 150 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Modré podsvietenie kláves Zvuková signalizácia LED indikácia Montáž do určených podomietkových krabíc DS-KAB86 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.136 kg |
| Rozmery: | 87 x 87 x 13.3 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302901276 |
| Záruka: | 3 roky |


