shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU MCT82M-IO ROGER
Interiérová čítačka kariet a kľúčeniek;Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 7 cm ; Vybrané vlastnosti: 3 Vstupy, 2 Tranzistorové výstupy, 1 Výstup relé ;
185,73 €
S DPH
Interiérová čítačka kariet a kľúčeniek
Štandard MIFARE 13.56 MHz
Čítačky s možnosťou IO sú vybavené súpravou vstupných a výstupných liniek, čo vo väčšine prípadov umožňuje kompletnú obsluhu priechodu bez nutnosti použitia vstupov a výstupov umiestnených na prístupovom kontroléri alebo rozširujúcom module
| Spolupráca: | RACS 5 (Roger) |
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 7 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485 |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) LED indikácia Zvukový signál Dotykové a podsvietené tlačidlá klávesnice 3 Vstupy, Multifunkčné parametrické vstupy vrátane Double Wiring 2 Tranzistorové výstupy, 1 Výstup relé |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | 60 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP41 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 85 x 85 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |


