shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1107AMK Hikvision
Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Zabudovaná klávesnic ; Komunikácia: RS-485, Wiegand 34/26, Open Supervised Device Protocol (OSDP) ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný watch dog ; Kryt: Plast ;
99,56 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485, Wiegand 34/26, Open Supervised Device Protocol (OSDP) |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 170 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudovaný watch dog LED indikácia Buzzer Prepínač adresy zariadenia |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Strieborný / Čierny |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 115 x 44 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302918666 |
| Záruka: | 3 roky |


