shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU PRT64LT-G ROGER
Štandard Unique 125 kHz;Čítacia vzdialenosť kariet: max. 15 cm ;
79,16 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek.
Štandard Unique 125 kHz.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 15 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26-66bit Magstripe (Clock & Data) RACS (Roger) a iné |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) LED indikácia Zvukový signál Rozdielne voľby prenosu kódov PIN klávesnicových kódov Oddelené vstupy pre LED indikátor a pre reproduktor Ručné alebo počítačové programovanie Podsvietenie tlačidiel klávesnice |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | 65 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP67 |
| Hmotnosť: | 0.176 kg |
| Rozmery: | 115 x 80 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |


