shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU ACCO-SCR-BG SATEL
Spolupráca: SATEL - ACCO ; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: ;
74,29 €
S DPH
Vonkajšia čítačka umožňuje identifikovať užívateľa na základe karty a/alebo kódu.
Indikácia stavu prebieha LED a akustickými signálmi.
| Spolupráca: | SATEL - ACCO |
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | <= 5 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Zvuková signalizácia Modré podsvietenie kláves LED pre indikáciu stavu systému a displej užívateľského rozhrania Optická ochrana proti sabotáži, ktorá reaguje na otvorenie krytu a odtrhnutie od steny Tlačidlo zvonku dverí |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 110 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 93 % |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 47 x 158 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |

