shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RFID TAG ATLO-607
Štandard: MIFARE S50 ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Možnosť zápisu do internej pamäti: 1 kB ; Rozmery: Ø 25 x 0.4 mm ;
0,93 €
S DPH
Programovateľný, bezkontaktný RFID TAG umiestnený vo veľmi flexibilnom puzdre.
Zariadenie je veľmi malých rozmerov.
| Štandard: | MIFARE S50 13.56 MHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 1 kB |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Dosah : ~ 5.5 cm |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| Rozmery: | Ø 25 x 0.4 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
ATLO-607
Skladom

