shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RFID TAG ATLO-614
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Farba: Biela ;
1,01 €
S DPH
Bezkontaktná RFID TAG kompatibilná so štandardom Unique 125kHz.
Zariadenie je veľmi malých rozmerov.
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| Rozmery: | Ø 25 x 1.3 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |

