shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RFID TAG ATLO-604
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Vybrané vlastnosti: Integrovaný obvod TK-4100 ; Rozmery: Ø 35 x 0.55 mm ;
1,07 €
S DPH
Bezkontaktný RFID TAG neprogramovateľný, umiestnený vo veľmi flexibilnom puzdre.
Zariadenie je veľmi malých rozmerov.
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Dosah : ~ 5.5 cm, Integrovaný obvod TK-4100 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.0006 kg |
| Rozmery: | Ø 35 x 0.55 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |

