shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PÁSKA NA RUKU SO ZNAČKOU RFID ATLO-707/O
Štandard: MIFARE S50 13.56 MHz ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Ability to write to internal memory: 1 kB ; Farba: Oranžový ;
3,62 €
S DPH
Silikónová páska na ruku so značkou RFID v štandarde MIFARE S50 13.56MHz.
Zapínanie na hodinkovú sponu umožňuje prispôsobiť dĺžku pásky každému zápästiu, nezávisle na veku a fyzickej konštitúcii používateľa.
Jasne označená poloha značky RFID a jej malé rozmery výrazne uľahčujú každodenné používanie výrobku.
Tesný silikónový kryt umožňuje používať pásku na miestach s vysokou prašnosťou a všade, kde existuje stále riziko zaplavenia značky vodou (napr. v bazéne).
| Štandard: | MIFARE S50 13.56 MHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Possibility of programming the serial number (ID): | ![]() |
| Ability to write to internal memory: | 1 kB |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Farba: | Oranžový |
| Priemer vnútra: | Ø 40 mm ... 65 mm |
| Hmotnosť: | 0.018 kg |
| Rozmery: | 245 x 35 x 5 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
ATLO-707/O
Skladom

