shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RFID TAG ATLO-617
Štandard: MIFARE S50, 13.56 MHz ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Možnosť zápisu do internej pamäti: 1 kB ; Vybrané vlastnosti: Možnosť montáže na ľubovoľný plochý povrch pomocou obojstrannej lepiacej pásky prilepenej zozadu. ; Rozmery: Ø 25 x 1.2 mm ;
1,17 €
S DPH
Bezkontaktná RFID TAG kompatibilná so štandardom Mifare S50 13.56MHz.
The product has a very small dimensions.
| Štandard: | MIFARE S50, 13.56 MHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 1 kB |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Dosah : ~ 5.5 cm, Možnosť montáže na ľubovoľný plochý povrch pomocou obojstrannej lepiacej pásky prilepenej zozadu. |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.0009 kg |
| Rozmery: | Ø 25 x 1.2 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |

