shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SV-AS103S
Farba: Červená ; Prevádzková teplota: -5 °C ... 50 °C ;
5,60 €
S DPH
Malá interiérová siréna SV-AS103S s optickou a akustickou signalizáciou je navrhnutá na prevádzku v systémoch signalizácie vniknutia a lúpeže.
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 220 mA |
| Hladina intenzity zvuku: | 105 dB |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 74 x 123 x 48 mm |
| Záruka: | 2 roky |
SV-AS103S
Skladom
