shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÁ INTERIÉROVÁ SIRÉNA AX PRO DS-PS1-I-WE/BLUE Hikvision
Spolupráca: HIKVISION AX-PRO ; Hladina intenzity zvuku: 90 dB ... 110 dB ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ; Farba: Biela ; Napájanie: 3 x Batéria 3 V CR123A ; Doba zálohy: ~ 3 roky ; Prevádzková teplota: -10 °C ... 55 °C ;
98,95 €
S DPH
Interiérová, bezdrôtovo ovládaná opticko-akustická siréna, navrhnutá na prevádzku v poplachových systémoch vniknutia a vlámania
Obojsmerná bezdrôtová komunikácia 868 MHz je realizovaná na základe protokolu Tri-X a kódovania AES-128
Zdrojom optickej signalizácie sú LED, akustickú signalizáciu obstaráva pizoeletrický menič
Kryt vyrobený z polykarbonátu zaisťuje bezpečnosť používania a odolnosť proti vysokým teplotám
Konštrukcia umožňuje vysoký stupeň ochrany proti sabotáži (pred otvorením a odobratím z povrchu, na ktorom je pripevnený)
DS-PS1-I-WE/BLUE spolupracuje so zariadeniami kompatibilnými s bezdrôtovým systémom HIKVISION AX PRO
| Spolupráca: | HIKVISION AX-PRO |
| Hladina intenzity zvuku: | 90 dB... 110 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Hlavné vlastnosti: | Obojsmerná komunikácia Optická a akustická signalizácia je spúšťaná nezávisle rádiom Zhoda s protokolom Tri-X Šifrovanie dát AES 128-bit Ochrana pred rušením pomocou preskakovania frekvencií zaisťuje spoľahlivý prenos Konfigurácia na diaľku Výber z 3 rôznych akustických signálov Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) Ľahká a odolná konštrukcia (polykarbonát) Samozhasnuteľný plast ABS LED indikácia - Podsvietenie v modrej farbe |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Environmentálna trieda EN 50131-1: | II interiér |
| Zhoda s normami: | EN50131-1:2006+A2:2017, EN 50131-4:2019, EN 50131-5-3:2017 |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 3 x Batéria 3 V CR123A |
| Spotreba prúdu: | max. 4 A @ 3 V (poplach) 40 µA (režim Standby) |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 88 x 88 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401666 |
| Záruka: | 2 roky |
DS-PS1-I-WE/BLUE
Skladom
