shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SPW-100 SATEL
Napájanie: 12 V DC ; Hladina intenzity zvuku: približne 120 dB ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 60 °C ;
14,61 €
S DPH
Vnútorný signalizátor SPW-100 sa vyznačuje vysokou hlasitosťou a spoľahlivosťou a tiež neutrálnou dizajnovou líniou, ktorá umožňuje použiť ho v ľubovoľnom interiéri.
Estetický vzhľad signalizátoru umožňuje použiť ho vo vnútri každého chráneného objektu.
Užívateľ si vyberá z niekoľkých možností akustickej signalizácie podľa individuálnych preferencií.
Signalizátory SPW-100 môžu spolupracovať s ľubovoľným zdrojom poplašného signálu.
| Spotreba prúdu: | max. 120 mA |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Hladina intenzity zvuku: | približne 120 dB |
| Napájanie: | ± 15% (napájanie z externého adaptéra) |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Podporované systémy: | poplach vniknutia a lúpeže požiarny poplach |
| Rozmery: | 130 x 130 x 30 mm |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
SPW-100
Skladom
