shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SO/PICCOLO/WR/G3 CQR
Hladina intenzity zvuku: 112 dB/m ; Napájanie: 9 ... 15 V DC ; Spotreba prúdu: max. 100 mA ; Farba: Červená ; Prevádzková teplota: -15 °C ... 40 °C ;
29,72 €
S DPH
Malá interiérová siréna SO/PICCOLO/WR/G3 s optickou a akustickou signalizáciou je navrhnutá na prevádzku v systémoch signalizácie vniknutia a lúpeže
Konštrukcia umožňuje vysoký stupeň ochrany proti sabotáži (pred otvorením a odobratím z povrchu, na ktorom je pripevnený)
| Hladina intenzity zvuku: | 112 dB/m |
| Hlavné vlastnosti: | Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia |
| Napájanie: | 9 ... 15 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 100 mA @ 12 V DC |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -15 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 125 x 85 x 37.5 mm |
| Výrobca / Značka: | CQR |
| Záruka: | 2 roky |
SO/PICCOLO/WR/G3
Skladom
