shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SPW-210-O SATEL
Farba: Oranžový ; Vybrané vlastnosti: Grade 2 ; Prevádzková teplota: -10 °C ... 55 °C ; Napájanie: 12 V DC ;
17,36 €
S DPH
Malá interiérová siréna SPW-210-O navrhnutá na prevádzku v systémoch signalizácie vniknutia a vlámania.
Zdrojom optickej signalizácie sú LED, akustickú signalizáciu obstaráva pizoeletrický menič.
Vysokoodolný polykarbonátový kryt sa vyznačuje veľmi vysokou mechanickou pevnosťou a zaručuje estetický vzhľad sirény aj po mnohých rokoch používania.
Konštrukcia umožňuje vysoký stupeň ochrany proti sabotáži (pred otvorením a odobratím z povrchu, na ktorom je pripevnený).
| Spotreba prúdu: | max. 110 mA |
| Farba: | Oranžový |
| Vybrané vlastnosti: | Grade 2 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Rozmery: | 87 x 133 x 37 mm |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Napájanie: | ± 15% (napájanie z externého adaptéra) |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
SPW-210-O
Skladom
