shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SPW-150 SATEL
Napájanie: Batéria 9V, typ 6F22 - Núdzový zdroj energie ; Spotreba prúdu: max. 330 mA ; Hladina intenzity zvuku: približne 120 dB ; Prevádzková teplota: -10 °C ... 55 °C ;
17,36 €
S DPH
Vnútorný signalizátor SPW-150 sa vyznačuje vysokou hlasitosťou a spoľahlivosťou a tiež neutrálnou dizajnovou líniou, ktorá umožňuje použiť ho v ľubovoľnom interiéri.
Estetický vzhľad signalizátoru umožňuje použiť ho vo vnútri každého chráneného objektu.
Zabudovaný núdzový zdroj umožňuje SPW-150 signalizáciu aj v prípade odrezania od poplachovej centrály..
Signalizátory SPW-150 môžu spolupracovať s ľubovoľným zdrojom poplašného signálu.
| Napájanie: | 12 V DC± 15% Batéria 9V, typ 6F22 - Núdzový zdroj energie |
| Spotreba prúdu: | max. 330 mA |
| Hladina intenzity zvuku: | približne 120 dB |
| Podporované systémy: | poplach vniknutia a lúpeže požiarny poplach |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Rozmery: | Ø 130 x 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
SPW-150
Skladom
