shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SOW-300-R SATEL
Interiérová siréna SOW-300-R s optickou signalizáciou super jasnými LED;Hlavné vlastnosti: 3 Režimy signalizácie ; Farba: Červená ; Prevádzková teplota: -10 °C ... 55 °C ;
14,61 €
S DPH
Interiérová siréna SOW-300-R s optickou signalizáciou super jasnými LED.
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 44 mA |
| Hladina intenzity zvuku: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | 3 Režimy signalizácie Ochrana proti sabotáži |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
SOW-300-R
Skladom

