shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SV-97
Hladina intenzity zvuku: 109 dB/m ; Napájanie: 13.8 V DC ; Maximálny odber prúdu: 130 mA ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 60 °C ;
4,13 €
S DPH
Malá interiérová siréna SV-97 navrhnutá na prevádzku v systémoch signalizácie vniknutia a vlámania
Zvukový signál je generovaný pomocou piezoelektrického meniča
| Hladina intenzity zvuku: | 109 dB/m |
| Hlavné vlastnosti: | Piezoelektrický menič Umelá hmota (ABS) Napájací kábel 40 cm |
| Napájanie: | 13.8 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 130 mA |
| Interná záložná batéria: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 122 x 74 x 44 mm |
| Záruka: | 2 roky |
SV-97
Skladom

