shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTERIÉROVÁ SIRÉNA SO-05/RED
Interiérová siréna SO-05/RED s optickou signalizáciou super jasnými LED;Hlavné vlastnosti: Režim signalizácie : LED indikácia - 3 Hz ; Farba: Červená ; Teplota: -20 °C ... 60 °C ;
6,94 €
S DPH
Interiérová siréna SO-05/RED s optickou signalizáciou super jasnými LED
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 140 mA |
| Hladina intenzity zvuku: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Režim signalizácie : LED indikácia - 3 Hz |
| Farba: | Červená |
| Teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Príklad použitia: | Núdzová inštalácia Otváranie vrát |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | Ø 73 x 47 mm |
| Záruka: | 2 roky |
SO-05/RED
Skladom

