shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SPL-2010-R SATEL
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Maximálny odber prúdu: 550 mA ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 60 °C ; Napájanie: 12 V DC ;
48,11 €
S DPH
Vonkajší opticko-akustický signalizátor SPL-2010-R realizuje funkciu signalizácie dvojakým spôsobom: opticky (blikaním kontrolky červenej farby) a akusticky (modulovaným zvukovým signálom s vysokou hlasitosťou).
Zariadenie je vybavené 2 riadiacimi vstupmi - možnosť voľby spôsobu riadenia.
Konštrukcia umožňuje vysoký stupeň ochrany proti sabotáži (pred otvorením a odobratím z povrchu, na ktorom je pripevnený).
Vnútorný štít je tvorený galvanizovanou doskou zaisťujúcou dodatočnú ochranu elektroniky pred mechanickým poškodením.
Vysokoodolný polykarbonátový kryt sa vyznačuje veľmi vysokou mechanickou pevnosťou a zaručuje estetický vzhľad sirény aj po mnohých rokoch používania.
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) Antisabotážna ochrana proti zapeneniu |
| Maximálny odber prúdu: | 550 mA |
| Interná záložná batéria: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Rozmery: | 300 |
| Napájanie: | ± 15% |
| Rozmery: | x 195 |
| Napájanie: | (napájanie z externého adaptéra) |
| Rozmery: | x 97 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
SPL-2010-R
Skladom

