shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK DVERÍ WDP-91H2 AC 230V EURA
Režim signalizácie: Zvuková signalizácia ; Množstvo vyzváňacích tónov: 58 ; Prevádzkový dosah: max. 100 m v otvorenom teréne ; Napájanie: 230 V AC - Bezdrôtový zvonček dverí, Elektromechanický menič - Tlačidlo zvonku dverí ;
26,79 €
S DPH
Eura Kinetic is a wireless doorbell system with a battery-free button operating in the 433 MHz band
The WDP-91H2 doorbell is equipped with a 230V AC power outlet
The kit is based on elements whose mutual cooperation is possible thanks to the use of a special coding system of signal transmitters and receivers
This system allows you to expand the set (maximum 6 doorbells (receivers) can work with 1 button (transmitter), unlimited number of buttons (transmitters) can work with 1 doorbell (receiver))
| Režim signalizácie: | Zvuková signalizácia |
| Množstvo vyzváňacích tónov: | 58 |
| Nastavenie hlasitosti: | max. 85 dB/ 1 m |
| Prevádzkový dosah: | max. 100 m v otvorenom teréne |
| Frekvenčné pásmo: | 433.92 MHz |
| Napájanie: | 230 V AC- Bezdrôtový zvonček dverí, Elektromechanický menič - Tlačidlo zvonku dverí |
| Vybrané vlastnosti: | Tlačidlo zvončeka je napájané z elektromechanického meniča, nevyžaduje používanie batérií Množstvo pripojených dverných zvončekov a príslušných tlačidiel možno podľa potreby navýšiť Bezdrôtový zvonček dverí + 1 grounded outlet 16A/250V CEE 7/5 |
| Index of Protection: | IP55- Tlačidlo zvonku dverí IP20- Bezdrôtový zvonček dverí |
| Prevádzková teplota: | -18 °C ... 40 °C - Tlačidlo zvonku dverí 0 °C ... 45 °C - Bezdrôtový zvonček dverí |
| Hmotnosť: | 0.044 kg - Tlačidlo zvonku dverí 0.1 kg - Bezdrôtový zvonček dverí |
| Rozmery: | 38 x 85 x 23 mm - Tlačidlo zvonku dverí 62 x 102 x 74 mm - Bezdrôtový zvonček dverí |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |
