shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRÔTOVÝ DVERNÝ ZVONČEK OR-DP-VD-145/W/8V ORNO
Režim signalizácie: Zvuková signalizácia ; Množstvo vyzváňacích tónov: 1 - Dve rôzne vyzváňania ; Napájanie: 8 V AC ;
14,67 €
S DPH
OR-DP-VD-145/W/8V je vynikajúci ako dverný zvonček alebo ako privolávacie zariadenie.
| Režim signalizácie: | Zvuková signalizácia |
| Množstvo vyzváňacích tónov: | 1 - Dve rôzne vyzváňania |
| Nastavenie hlasitosti: | ![]() |
| Napájanie: | 8 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | Jednoduchá a rýchla montáž zariadenia |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP20 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 92 x 92 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |

