shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK DVERÍ CALYPSO II AC OR-DB-QS-159 AC 230V ORNO
Režim signalizácie: Zvuková signalizácia, LED indikácia, Optická - zvuková signalizácia ; Množstvo vyzváňacích tónov: 36 ; Nastavenie hlasitosti: 60 ... 85 dB ; Prevádzkový dosah: max. 300 m v otvorenom teréne ; Napájanie: 230 V AC - Bezdrôtový zvonček dverí, Batéria CR2032 3V - Tlačidlo zvonku dverí ;
25,76 €
S DPH
OR-DB-QS-159 je vynikajúci ako dverný zvonček alebo ako privolávacie zariadenie
Zariadenie je vhodné pre domy, spoločnosti, verejné budovy alebo pre osoby vyžadujúce dohľad
Množstvo pripojených dverných zvončekov a príslušných tlačidiel možno podľa potreby navýšiť
| Režim signalizácie: | Zvuková signalizácia, LED indikácia, Optická - zvuková signalizácia |
| Množstvo vyzváňacích tónov: | 36 |
| Nastavenie hlasitosti: | 60 ... 85 dB |
| Prevádzkový dosah: | max. 300 m v otvorenom teréne |
| Frekvenčné pásmo: | 434.92 MHz |
| Napájanie: | 230 V AC- Bezdrôtový zvonček dverí, Batéria CR2032 3V (súčasť balenia) - Tlačidlo zvonku dverí |
| Vybrané vlastnosti: | Množstvo pripojených dverných zvončekov a príslušných tlačidiel možno podľa potreby navýšiť |
| Index of Protection: | IP44- Tlačidlo zvonku dverí IP20- Bezdrôtový zvonček dverí |
| Hmotnosť: | 0.034 kg - Tlačidlo zvonku dverí 0.088 kg - Bezdrôtový zvonček dverí |
| Rozmery: | 32 x 80 x 21 mm - Tlačidlo zvonku dverí 77 x 110 x 65 mm - Bezdrôtový zvonček dverí |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
