shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK DVERÍ ATLO-DBC5/CHIME
Režim signalizácie: Optická - zvuková signalizácia ; Množstvo vyzváňacích tónov: 64 ; Nastavenie hlasitosti: 4 úrovne hlasitosti ; Prevádzkový dosah: 300 m v otvorenom teréne ; Napájanie: 90 ... 250 V AC ;
6,79 €
S DPH
The ATLO-DBC5/CHIME works with ATLO devices operating at 433 MHz
Pozor%
Tlačidlo zvonček nie je súčasťou balenia
| Režim signalizácie: | Optická - zvuková signalizácia |
| Množstvo vyzváňacích tónov: | 64 |
| Nastavenie hlasitosti: | 4 úrovne hlasitosti, s funkciou stlmenia |
| Prevádzkový dosah: | 300 m v otvorenom teréne |
| Frekvenčné pásmo: | 433 MHz ± 0.075 |
| Napájanie: | 90 ... 250 V AC@ 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | <= 27.6 W (práca) <= 2.3 W (režim Standby) |
| Vybrané vlastnosti: | Spolupráca : ATLO Nízka spotreba energie Jednoduchá a rýchla montáž zariadenia |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.052 kg |
| Rozmery: | 84 x 52 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 12 mesiacov |
