shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK DVERÍ WDP-05A3 AC 230V
Režim signalizácie: Zvuková signalizácia ; Množstvo vyzváňacích tónov: 16 ; Prevádzkový dosah: max. 50 m v otvorenom teréne ; Napájanie: 230 V AC - Bezdrôtový zvonček dverí, Batéria CR2032 3V - Tlačidlo zvonku dverí ;
22,50 €
S DPH
WDP-05A3 je vynikajúci ako dverný zvonček alebo ako privolávacie zariadenie.
Zariadenie je vhodné pre domy, spoločnosti, verejné budovy alebo pre osoby vyžadujúce dohľad.
Množstvo pripojených dverných zvončekov a príslušných tlačidiel možno podľa potreby navýšiť.
| Vypočujte si dostupné zvuky: | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Režim signalizácie: | Zvuková signalizácia |
| Množstvo vyzváňacích tónov: | 16 |
| Nastavenie hlasitosti: | ![]() |
| Prevádzkový dosah: | max. 50 m v otvorenom teréne |
| Frekvenčné pásmo: | 433.92 MHz |
| Napájanie: | 230 V AC- Bezdrôtový zvonček dverí, Batéria CR2032 3V (súčasť balenia) - Tlačidlo zvonku dverí |
| Vybrané vlastnosti: | Množstvo pripojených dverných zvončekov a príslušných tlačidiel možno podľa potreby navýšiť |
| Index of Protection: | IP44- Tlačidlo zvonku dverí |
| Hmotnosť: | 0.035 kg - Tlačidlo zvonku dverí 0.09 kg - Bezdrôtový zvonček dverí |
| Rozmery: | 33 x 83 x 27 mm - Tlačidlo zvonku dverí 55 x 110 x 68 mm - Bezdrôtový zvonček dverí |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |


