shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZBATÉRIOVÉ BEZDRÔTOVÉ TLAČIDLO ZVONČEKA ATLO-DB-2/TX
Režim signalizácie: LED indikácia ; Prevádzkový dosah: max. 150 m v otvorenom teréne ; Napájanie: Elektromechanický menič ;
5,09 €
S DPH
Tlačidlo zvončeka je napájané z elektromechanického meniča, nevyžaduje používanie batérií
| Spolupráca: | ATLO-DB-2/RX |
| Režim signalizácie: | LED indikácia |
| Prevádzkový dosah: | max. 150 m v otvorenom teréne |
| Frekvenčné pásmo: | 433 MHz |
| Napájanie: | Elektromechanický menič |
| Index of Protection: | IP44 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg - Tlačidlo zvonku dverí |
| Rozmery: | 75 x 40 x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ATLO-DB-2/TX
Skladom
