shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
TEPLOTNÝ SNÍMAČ CT-DS18B20/5M 5 m
Spolupráca: Zbernica 1-wire ; Detekcia: Meranie teploty ; Presnosť merania: ± 0.5 °C @ -10 °C ... 85 °C, ± 1 °C @ -30 °C ... 100 °C, ± 2 °C @ -55 °C ... 125 °C ; Farba: Strieborný ;
5,42 €
S DPH
Senzor teploty CT-DS18B20/5M je určený na spoluprácu s ľubovoľnými systémami vybavenými dátovými zbernicami 1-wire
| Spolupráca: | Zbernica 1-wire |
| Detekcia: | Meranie teploty |
| Poplachová signalizácia: | ![]() |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Presnosť merania: | ± 0.5 °C @ -10 °C ... 85 °C , ± 1 °C @ -30 °C ... 100 °C , ± 2 °C @ -55 °C ... 125 °C |
| Dĺžka káblu: | 5 m |
| Vybrané vlastnosti: | Rozlíšenie: 9 bit / 12 bit Možnosť napájania priamo z dátovej zbernice |
| Farba: | Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -55 °C ... 125 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | Ø 6 x 50 mm (čidlo) |
| Záruka: | 2 roky |
CT-DS18B20/5M
Skladom

