shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
TEPLOTNÝ SNÍMAČ DS-T2 PRE MODUL GPRS-A SATEL
Spolupráca: SATEL GPRS-A ; Detekcia: Meranie teploty ; Farba: Strieborný ;
30,15 €
S DPH
Digitálny senzor teploty je určený na spoluprácu so zariadeniami značky SATEL vybavenými zbernicou 1-wire (napr. modul GPRS-A).
Zariadenie môže pracovať ako vo vnútri miestností, tak aj mimo budov.
Senzor je určený na zapustenú montáž.
Zariadenie spĺňa stupeň krytia IP65.
| Spolupráca: | SATEL GPRS-A |
| Detekcia: | Meranie teploty |
| Poplachová signalizácia: | ![]() |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Dĺžka káblu: | 3 m |
| Farba: | Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 110 °C |
| Hmotnosť: | 0.138 kg |
| Rozmery: | Ø 6 x 50 mm (čidlo) |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
DS-T2
Skladom

