shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DETEKTOR NARKOTICKÝCH PLYNOV DG-1-TCM SATEL
Detekcia: Chloroform - CHC , Výpary farieb a lakov, Chlordifluórmetán, Freón, Tetrafluóretán ; Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: 6000 ppm CHC ; Autodiagnostik ;
81,60 €
S DPH
Mikroprocesorové digitálne plynové snímače DG-1-TCM sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a malou spotrebou prúdu.
Funkcia digitálnej kompenzácie teploty umožňuje prevádzku v širokom rozsahu teplôt.
Koncentrácie plynu nad prahovú úroveň spúšťajú vizuálne a audiopoplachové signály.
Detektory sú navrhnuté na použitie ako súčasť bezpečnostného systému.
Zariadenie je nutné namontovať v malej výške, nad podlahu.
| Detekcia: | Chloroform - CHCI3, Výpary farieb a lakov, Chlordifluórmetán, Freón, Tetrafluóretán |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | 6000 ppm CHCI3 |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 40 mA / 16 V DC |
| Napájanie: | 12 V DC/ 80 ... 120 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
DG-1-TCM
Skladom


