shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DETEKTOR ZEMNÉHO PLYNU (METÁN) DG-1-ME SATEL
Mikroprocesorové digitálne plynové snímače DG-1-ME sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a malou spotrebou prúdu;Detekcia: Zemný plyn (metán) ; Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: 20% nižšia medza výbušnosti ; Funkcia predalarm ; Autodiagnostik ;
62,12 €
S DPH
Mikroprocesorové digitálne plynové snímače DG-1-ME sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a malou spotrebou prúdu.
Funkcia digitálnej kompenzácie teploty umožňuje prevádzku v širokom rozsahu teplôt.
Koncentrácie plynu nad prahovú úroveň spúšťajú vizuálne a audiopoplachové signály.
Detektory sú navrhnuté na použitie ako súčasť bezpečnostného systému.
Zariadenie je nutné namontovať vo väčšej výške, pod strop.
| Detekcia: | Zemný plyn (metán) |
| Poplachová signalizácia: | Buzzer Blikajúca LED Signál do poplachovej centrály |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | 20% nižšia medza výbušnosti |
| Funkcia predalarmu: | 10% nižšia medza výbušnosti |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 40 mA / 16 V DC |
| Napájanie: | 30 ... 50 mA / 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.050 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
DG-1-ME
Skladom

10% nižšia medza výbušnosti