shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PROGRAMOVATEĽNÝ DETEKTOR TEPLOTY TD-1 SATEL
Detekcia: Medzná hodnota teploty, Teplotný gradient ; Poplachová signalizácia: Správne nastavenie 2 reléových výstupov, LED displej zobrazujúci stav činnosti zariadenia ; Teplotný snímač: Zabudovaný, externý (snímač) ; Regulácia citlivost ;
65,15 €
S DPH
Detektor umožňuje naprogramovať medznú hodnotu a teplotný gradient pre spustenie poplachu.
Zariadenie umožňuje pripojenie externého teplotného snímača.
TD-1 je vybavený 2 reléovými výstupmi pre ovládanie externých zariadení.
Zariadenie je vhodné na prevádzku v serverovniach, chladiarňach, skleníkoch, kvetinárstvach, detských izbách atď..
| Detekcia: | Medzná hodnota teploty, Teplotný gradient |
| Poplachová signalizácia: | Správne nastavenie 2 reléových výstupov, LED displej zobrazujúci stav činnosti zariadenia |
| Teplotný snímač: | Zabudovaný, externý (snímač) |
| Dĺžka kábla snímača: | 3 m |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 1 A / 30 V DC |
| Napájanie: | 12 V DC/ 50 mA |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 78 x 48 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
TD-1
Skladom

