shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DIGITÁLNY SENZOR TEPLOTY DS-T1 SATEL
Spolupráca: SATEL ; Detekcia: Meranie teploty, Rozsah : -35 °C ... 60 °C ; Komunikačné rozhranie: 1-wire ; Dĺžka káblu: 3 m ; Farba: Biela ;
27,40 €
S DPH
Digitálny senzor teploty DS-T1 je určený pre spoluprácu s poplašnými centrálami a komunikačnými modulmi značky SATEL.
| Spolupráca: | SATEL |
| Detekcia: | Meranie teploty, Rozsah : -35 °C ... 60 °C |
| Poplachová signalizácia: | ![]() |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Komunikačné rozhranie: | 1-wire |
| Dĺžka káblu: | 3 m |
| Vybrané vlastnosti: | Je možná montáž na ľubovoľnom povrchu s pomocou skrutiek alebo lepidla Zariadenie môže pracovať tak vo vnútri miestností, ako aj mimo budovy |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.038 kg |
| Rozmery: | 34 x 14 x 8 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
DS-T1
Skladom

