shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ETHERNET KOMUNIKAČNÝ MODUL GSM-X-ETH PRE MODUL GSM-X SATEL
Komunikačný modul GSM-X-ETH umožňuje rozšíriť funkcie modulu GSM-X o pripojenie k internetu prostredníctvom dráhy Ethernet;
114,49 €
S DPH
Komunikačný modul GSM-X-ETH umožňuje rozšíriť funkcie modulu GSM-X o pripojenie k internetu prostredníctvom dráhy Ethernet.
Pripojovacia dráha Ethernet môže byť používaná paralelne s dráhou GPRS alebo ako jej alternatíva s možnosťou konfigurácie priorít používania oboch metód prenosu.
Pozor! GSM-X-ETH vyžaduje na spoluprácu GSM-X.
| Sieťové rozhranie: | RJ-45 |
| Napájanie: | 12 V DC- Z modulu GSM-X |
| Spotreba prúdu: | max. 25 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Rozmery: | 61 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
GSM-X-ETH
Skladom
