shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MODUL ZVUKOVEJ VERIFIKÁCIE INT-AV SATEL
INT-AV umožňuje počiatočné vyhodnotenie nebezpečenstva na diaľku pomocou odpočúvania diania v stráženom objekte;Hlavné vlastnosti: Podpora až 4 panelov INT-AVT Podpora dvojsmerného audia ; Spolupráca: INTEGRA ;
141,28 €
S DPH
INT-AV umožňuje počiatočné vyhodnotenie nebezpečenstva na diaľku pomocou odpočúvania diania v stráženom objekte.
| Hlavné vlastnosti: | Podpora až 4 panelov INT-AVT Podpora dvojsmerného audia |
| Spolupráca: | INTEGRA |
| Maximálny odber prúdu: | 160 mA - INT-AV + 1 x INT-AVT 500 mA - INT-AV + 4 x INT-AVT |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.085 kg (celkom) |
| Rozmery: | 80 x 57 mm - INT-AV 35 x 127 x 21 mm - MODU INT-AVT |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-AV
Skladom
