shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIE INT-KNX-2 SATEL
Komunikačný modul INT-KNX-2 ponúka možnosť využitia KNX komunikácie pri centrálach INTEGRA a INTEGRA Plus;
354,10 €
S DPH
Komunikačný modul INT-KNX-2 ponúka možnosť využitia KNX komunikácie pri centrálach INTEGRA a INTEGRA Plus.
| Hlavné vlastnosti: | Podpora centrál INTEGRA -> v1.13 Dvojsmerná komunikácia KNX/INTEGRA |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 50 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 80 x 57 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-KNX-2
Skladom
