shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ OPAKOVAČ ARA43-W2(868) DAHUA
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ; Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: max. 32 ; Dosah bezdrôtového prenosu: 1600 m (otvorený priestor) ;
105,66 €
S DPH
Bezdrôtový opakovač zaisťujúci dvojsmernú komunikáciu na frekvencii 868 MHz
ARA43-W2(868) umožňuje zosilnenie signálu a predĺženie dosahu bezdrôtových zariadení Dahua
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz |
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | max. 32 |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | 1600 m (otvorený priestor) |
| Hlavné vlastnosti: | Obojsmerná komunikácia Šifrovanie dát AES-128 Ochrana pred rušením pomocou preskakovania frekvencií zaisťuje spoľahlivý prenos Automatické, inteligentné párovanie Meranie sily a kvality signálu Detekcia sabotáže - otvorenie krytu Poplach vybitej batérie LED indikácia Tlačidlo ON/OFF Aktualizácia softvéru prostredníctvom cloudu |
| Napájanie: | 12 V DC/ 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Núdzový zdroj energie: | Lítiová batéria |
| Doba udržiavania batérií: | <= 35 h |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | 163 x 163 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
ARA43-W2(868)
Na objednávku
