shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
GENERÁTOR HLASOVÝCH SPRÁV INT-VMG SATEL
Zariadenie INT-VMG je navrhnuté na hlasité prehranie hlasových správ v prípade výskytu udalostí.;Hlavné vlastnosti: Možnosť nahrania až 32 správ ; Spolupráca: INTEGRA ;
118,74 €
S DPH
Zariadenie INT-VMG je navrhnuté na hlasité prehranie hlasových správ v prípade výskytu udalostí..
| Hlavné vlastnosti: | Možnosť nahrania až 32 správ Zabudovaný mikrofón Nahrávanie správ použitím technológie "text-na -hlas" alebo pomocou zabudovaného mikrofónu dedikovaný vstup ochrany proti neoprávneným zásahom |
| Spolupráca: | INTEGRA |
| Počet vstupov ovládania: | 16 |
| Ovládanie PTZ: | INTEGRA, Vstupná linka |
| Maximálny odber prúdu: | 500 mA |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 140 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-VMG
Skladom
