shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RETRANSMITÉR RÁDIOVÝCH SIGNÁLOV ARU-200 SATEL
Spolupráca: Satel ABAX 2 ; Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: max. 46 ; Frekvenčné pásmo: 868 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): 2000 m @ ACU-220, 1600 m @ ACU-280 ; Hlavné vlastnosti: Mikro relé detekujúce neoprávnený zásah do manipulátoru ;
149,20 €
S DPH
Modul ARU-200 slúži pre príjem prenosov z bezdrôtových zariadení ABAX 2 a ich následnú retransmisiu.
ARU-200 umožňuje rovnako navýšiť dosah rádiovej komunikácie systému ABAX 2
Zariadenie je vybavené vyrovnávacím adaptérom a zabudovanou záložnou batériou s kapacitou 1.8Ah
| Spolupráca: | Satel ABAX 2 |
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | max. 46 |
| Frekvenčné pásmo: | 868 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | 2000 m @ ACU-220, 1600 m @ ACU-280 |
| Hlavné vlastnosti: | LED indikátor signalizujúci stav činnosti, Mikro relé detekujúce neoprávnený zásah do manipulátoru, Šifrovaná AES obojsmerná rádiová komunikácia vo frekvenčnom pásme 868 MHz, Automatická voľba jedného z 4 prenosových kanálov, umožňujúceho prenos bez rušenia s inými signálmi, Zabudovaný pokročilý napájací adaptér s rozšírenou diagnostikou, Batéria Li-Ion 3.7 V / 1800 mAh |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba prúdu: | 8 mA max. 15 mA |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 126 x 158 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
ARU-200
Skladom
