shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ROZHRANIE PRE INTEGRÁCIU SYSTÉMOV INT-RS-PLUS SATEL
Modul INT-RS-PLUS umožňuje softvérovú integráciu poplašných systémov INTEGRA a INTEGRA Plus, vrátane centrály INTEGRA 256 Plus;Vybrané vlastnosti: Galvanické oddelenie zabezpečujúce pred rozdielmi potenciálov ;
122,41 €
S DPH
Modul umožňuje softvérovú integráciu poplašných systémov INTEGRA a INTEGRA Plus, vrátane centrály INTEGRA 256 Plus.
Využitím jeho možností môže byť centrála riadená na diaľku z úrovne softvéru tretích strán.
Zariadenie konvertuje dáta odosielané zbernicou manipulátorov na štandard sériovej zbernice RS-232.
| Spolupráca: | INTEGRA, INTEGRA Plus |
| Použitie: | Pripojenie počítača s inštalovaným softvérom GUARDX (rovnako ako pre manipulátor LCD) Monitorovanie udalostí pomocou špecializovaných externých modulov iných výrobcov Obsluha poplachovej centrály pomocou iného softvéru, než ponúkaného firmou SATEL (možnosť integrácie s inými systémami) |
| Vybrané vlastnosti: | Galvanické oddelenie zabezpečujúce pred rozdielmi potenciálov |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 40 mA |
| Environmentálna trieda: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 63 x 80 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-RS-PLUS
Skladom
