shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONTROLA BEZDRÔTOVÉHO SYSTÉMU MTX-300 SATEL
Spolupráca: Satel MICRA ; Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: 32 x Diaľkový ovládač, 16 x Bezdrôtový detektor, 4 x Signalizátor ; Hlavné vlastnosti: Autonómna prevádzka alebo ako terminál ovládača ;
91,65 €
S DPH
Kontrolér MTX-300 umožňuje rozšírenie poplašných systémov o bezdrôtové zariadenia fungujúce na frekvencii 433 MHz.
Zariadenie spolupracuje s centrálami SATEL z radu: INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, VERSA Plus a tiež s modulom MICRA.
Existuje tiež možnosť použitia modulu v ľubovoľnom poplašnom systéme iného výrobcu alebo v systéme automatiky, napr. v charaktere rádiovej riadiacej jednotky.
| Spolupráca: | Satel MICRA |
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | 32 x Diaľkový ovládač, 16 x Bezdrôtový detektor, 4 x Signalizátor |
| Frekvenčné pásmo: | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Vstupy: | 2 programovateľné vstupy na riadenie signalizátorov |
| Výstupy: | 8 programovateľných reléových výstupov |
| Hlavné vlastnosti: | Autonómna prevádzka alebo ako terminál ovládača Detekcia sabotáže - otvorenie krytu Programovanie s pomocou tlačidiel na doske elektroniky alebo programu MTX SOFT |
| Napájanie: | 12 V DC/ 70 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | - 10 ... 55 °C |
| Rozmery: | 126 x 158 x 32 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
MTX-300
Skladom
