shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM24-B200S 23.8 " DAHUA
Veľkosť obrazovky: 23.8 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 1 x VGA, 1 x HDMI ;
83,34 €
S DPH
| Veľkosť obrazovky: | 23.8 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | VA, LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 3000 : 1 (typový) |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 5 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | 2 x 1 W |
| Signálové konektory: | 1 x VGA, 1 x HDMI1 x Zásuvka 2.1/5.5 mm, 12 V DC |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | max. 75 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti E (Nariadenie (EÚ) 2019/2013) |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | ![]() |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Úzky profil Funkcia redukcie modrého svetla, ktoré je pre oči najškodlivejšie, obmedzí jeho žiarenie. Nízka spotreba prúdu HDMI kábel priložený |
| Napájanie: | 12 V DC/ 2.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | <= 25 W (typovo) <= 0.5 W (v režime uspania) |
| Hmotnosť: | 2.62 kg (so stojanom) 2.35 kg (bez stojana) |
| Rozmery: | 539 x 416 x 169 mm (so stojanom) 539 x 320 x 39 mm (bez stojana) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
LM24-B200S
Skladom


